Dying Light- potężna dawka rozgrywki pochodząca z przedświątecznego streamu twórców

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. W sieci opublikowany został zapis przedświątecznego streamu twórców.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia podzieliło się z graczami sporą dawką rozgrywki z Dying Light poprzez serwis Twitch, gdzie mogliśmy śledzić jak nasi rodacy walczą o życie w swojej najnowszej produkcji. Jeśli z jakichś powodów nie mogliście zobaczyć tego na żywo, to nie martwcie się, bowiem do sieci trafił zapis tego, jakże długiego gameplayu.

Podczas ponad półtora godzinnej rozgrywki twórcy starali się przedstawić graczom jak najwięcej elementów swojej najnowszej produkcji. Walka, eksploracja, wygląd miasta? Jeśli ciekawi Was, jak to wszystko wygląda w Dying Light, to znajdziecie to w poniższym materiale. Nie musicie martwić się o spoilery, bowiem Maciej Binkowski i Tymon Smektała podczas rozgrywki nie zagłębiali się w żadną z misji należących do głównego wątku.

Warto również wspomnieć, Dying Light na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ważne jednak, aby gra działała płynnie i była pozbawiona błędów technicznych, które znacznie psują odbiór gry. Po poniższym materiale jesteśmy jednak raczej spokojni o techniczny aspekt najnowszej produkcji Techlandu.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2015- pierwszy gameplay z Rise of the Tomb Raider

Microsoft nie zwalnia tempa. Na swojej konferencji oprócz gameplaya Fallouta 4 zaprezentował...
Read More