Dying Light odnosi kolejny sukces, sprzedaje się świetnie, a twórcy publikują statystyki (infografika)

Tego jegomościa zapamiętacie na długo - uwierzcie mi.

Firma Techland może świętować swój osobisty sukces, bowiem przygotowana przez nich gra Dying Light bije kolejne rekordy popularności i sprzedaje się świetnie.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Od czasu swojej premiery gra Dying Light okupuje najwyższe miejsca na listach najczęściej kupowanych gier na całym świecie. Ostatnia superprodukcja Techlandu o zombie już została numerem 1 na listach bestsellerów w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Polski, Szwecji, Australii i innych, ważnych rynkach na świecie.

Twórcy gry ogłosili dziś, że w przeciągu 45 dni od premiery gry, liczba graczy Dying Light osiągnęła poziom 3,200,000 osób. Biorąc pod uwagę wyniki uzyskane w tym samym okresie, Dying Light stał się tym samym najpopularniejszym tytułem w historii firmy

”By uświetnić to osiągnięcie, wzięliśmy największe osiągnięcia graczy i porównaliśmy je z przykładami znanymi z prawdziwego świata, aby mieć lepsze pojęcie, ile wysiłku nasi fani włożyli w grę. Okazało się, że to niezwykle pracowici i zaangażowani ludzie” – Community Manager Michał Napora.

W związku z sukcesem gr, Techland decyduje się na kontynuowanie wsparcia gry po jej premierze. W zeszłym tygodniu pojawiła się pierwsza darmowa zawartość dodatkowa do Dying Light, zawierająca wyczekiwany poziom trudności Hard, ale również nowe bronie, dodatkowe stroje i inne dodatki do strefy kwarantanny. Firma potwierdziła swoje plany dotyczące dalszego aktywnego wsparcia dla gry w postaci nowy map, trybów, zdolności, zadań i innych oryginalnych dodatków.

[informacja prasowa]

DL-infographic-pl

Written By
More from Patryk

Wybraliśmy najlepsze gry 2014 roku!

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych gier wideo roku 2014. Lista dotyczy dziesięciu...
Read More