Dying Light na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 anulowane

Studio Techland zdecydowało się anulować edycje Dying Light na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Twórcy koncentrują się wyłącznie na konsolach nowej generacji.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zespół Techland ogłosił dzisiaj, że Dying Light, gra z gatunku FPP z zombies w rolach głównych, zostanie wydana na tylko Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Tytuł ten nie ukaże się jednak na starszych platformach w postaci Xboksa 360 oraz PlayStation 3, które były wcześniej również brane pod uwagę. Zespół wystosował nawet specjalny komunikat w tej sprawie, tłumacząc zaistniałą sytuację.

”W celu zapewnienia zabawy z Dying Light na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się na wydanie gry bez żadnych kompromisów na trzy najsilniejsze systemy dostępne obecnie na rynku. Dzięki temu zaznacie pełnych i najlepszych wrażeń z zabawy, niezależnie od platformy, na jakiej będziecie grać.

Mamy nadzieję, że rozumiecie trudną decyzję, jaką musieliśmy podjąć. Data premiery jest już blisko i nie możemy się już doczekać, by zaprezentować Wam Dying Light w najlepszej możliwej formie. Czekamy na Wasze wrażenia po tym, jak tylko wypuścimy grę w styczniu 2015.” – Techland, informacja prasowa.”

Dying Light pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 i PC pojawi się w 2015 roku, 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej oraz 30 stycznia w Europie.

[dzięki – informacja prasowa]

Środowisko gry jest ogromone i pozwala na swobodną eksplorację.
Środowisko gry jest ogromone i pozwala na swobodną eksplorację.
Written By
More from Patryk

MGSV: The Phantom Pain PS4 – obejrzyj dokładnie konsolę i edycję specjalną gry

Konami publikuje najnowsze materiały z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom...
Read More