Dying Light i pierwsze 20 minut gry

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Do sieci trafił materiał przedstawiający pierwszą godzinę gry.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. Twórcy udostępnili niektórym redakcjom wczesną wersję swojej najnowszej produkcji, dzięki czemu do sieci trafił materiał przedstawiający pierwsze minuty rozgrywki z Dying Light. Jeśli nie obawiacie się spojlerów, to rzućcie okiem.

Warto również wspomnieć, Dying Light na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ważne jednak, aby gra działała płynnie i była pozbawiona błędów technicznych, które znacznie psują odbiór gry. Mając jednak na względzie, iż Techland to doświadczona firma, można być raczej spokojnym o to, że w dniu premiery do sprzedaży trafi w pełni ukończony produkt.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Beta DOOM dostępna wyłącznie na PC, Xboxa One i PlayStation 4

Wraz z zakupieniem gry Wolfenstein: The New Order gracze otrzymają przepustkę sieciową,...
Read More