Dying Light działać będzie w 30 klatkach na sekundę

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Do sieci trafiły informacje, że gra działać będzie w 30 klatkach na sekundę.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. Fachowcy z polskiego studia zapowiadali, że w przypadku Dying Light celują w rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę, jednakże wszystkie wskazuje na to, że po raz kolejny gra wydawana na konsole ósmej generacji zadziała w 30 klatkach na sekundę. Potwierdził to jeden z pracowników Techlandu.

Warto wspomnieć, że Dying Light jest połączeniem Dead Island i Mirror’s Edge. W najnowszej produkcji Techlandu nasz główny bohater jest niezwykle wysportowany, a wdrapywanie się na różne przeszkody i budynki to dla niego chleb powszedni. Właśnie dzięki rozbudowanemu trybowi biegania, omijania przeszkód i tym podobnych, Dying Light jest niezwykle ciekawą produkcją. Warto również wspomnieć, że od naszego stylu grania zależeć będzie w jaką stronę rozwinie się nasza postać. Na materiałach można zauważyć, że gra utrzymuje dość wysoki poziom graficzny, a więc stałe 30 klatek na sekundę nie powinno zepsuć odbioru gry.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/dying_light/news/dying_light_ps4_frame_rate_cut_from_60fps_to_30fps.html]

Walka przy użyciu...no właśnie, czego?
Walka przy użyciu…no właśnie, czego?
Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Wiedźmina 3 dostaniemy nawet w kiosku

Wiedźmin 3: Dziki Gon to kolejna część przygód Geralta z Rivii. Za...
Read More