Dying Light- do sieci trafił krótki, ale pełen akcji materiał

Tego jegomościa zapamiętacie na długo - uwierzcie mi.

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Do sieci trafił nowy, krótki materiał wideo pokazujący wszystko co najlepsze w Dying Light.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. Do sieci trafił krótki, 52 sekundowy trailer, prezentujący 60 zgonów umarłych. Poniższy materiał jest niezwykle dynamiczny i idealnie pokazuje, że Techland jest już gotowy do premiery swojej najnowszej produkcji. Rzućcie okiem, tym bardziej, że jest to bardzo krótki materiał.

Dying Light jest połączeniem Dead Island i Mirror’s Edge. W najnowszej produkcji Techlandu nasz główny bohater jest niezwykle wysportowany, a wdrapywanie się na różne przeszkody i budynki to dla niego chleb powszedni. Właśnie dzięki rozbudowanemu trybowi biegania, omijania przeszkód i tym podobnych, Dying Light jest niezwykle ciekawą produkcją. Warto również wspomnieć, że od naszego stylu grania zależeć będzie w jaką stronę rozwinie się nasza postać.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Nowe screeny z Murdered: Śledztwo zza grobu!

Murdered: Śledztwo zza grobu to przygodowa gra akcji, która jest dziełem studia...
Read More