Dwie godziny z Final Fantasy X HD

Twórcy zamieścili w sieci pokaźny obraz rozgrywki z Final Fantasy X HD. Gra jest już na półkach sklepowych w Japonii, ale Wy możecie sprawdzić ją już teraz!

FF_Remaster_Banner

Final Fantasy X | X-2 HD Remaster to kolejna kolekcja gier w jakości High Definition szykowana na PlayStation 3 i PlayStation Vita. W jej skład wejdą dwie, odrestaurowane odsłony słynnej serii RPG od Square Enix. W przypadku PlayStation 3, oba tytuły znajdować się będą na jednej płycie, z kolei na przenośnej konsoli Sony, gry będą sprzedawane oddzielne. Cały projekt to nie tylko podciągnięte do jakości HD tekstury, ale również modele postaci i otoczenie, które zostało przystosowane do wyświetlania na ekranie w wysokiej rozdzielczości. Fabuła tytułu przenosi nas do fantastycznego świata Spiry. Głównym bohaterem historii jest Tidus, którego rodzinne miasto zostaje zaatakowane przez mityczną istotę zwaną Sin. Okazuje się, iż nasz bohater zagra pierwsze skrzypce w misji ocalenia świata.

Projekt jest oczywiście typowym, japońskim RPG, osadzonym na mechanice walk turowych. Dodaje to pikanterii starciom, które jak na owe czasy, były niesamowicie dynamiczne. Na poniższym wideo zaprezentowano nam pierwsze chwile z gry. Warto odnotować, iż jest to materiał z PlayStation Vita, zapraszamy do oglądania!

Written By
More from konadmin

Insomniac Games nie zamierza robić gier na Nintendo Wii U

Insomniac Games nie wiąże wielkich nadziei z ostatnią konsolą Nintendo. Mimo nowatorskiego...
Read More