Dwie części Silent Hill trafią na PlayStation Vita

Silent Hill: Origins i Silent Hill: Shattered Memories trafią na konsolę PlayStation Vita w wersji cyfrowej. Wydawca gry, firma Konami, już niebawem ogłosi oficjalną datę premiery wydawnictwa. 

silent-hill-downpour-slim-banner

 

PlayStation Vita otrzyma w najbliższym czasie dwie odsłony serii Silent Hill. Wydawca gier, firma Konami, potwierdziła z dniem dzisiejszym tą informację w sieci. Na przenośną konsolę Sony trafią Silent Hill: Origins, jak również Silent Hill: Shattered Memories. Obie gry zostały wycenione na około 40 złotych, oczywiście w wersjach cyfrowych. Konami nie potwierdziło jeszcze oficjalnej daty premiery gier. 

Silent Hill: Origins trafił na rynek w roku 2007 na PlayStation 2 i PlayStation Portable. Jest to najzwyklejszy prequel (wstęp) całej serii, gdzie wcielamy się w postać Travisa Grady’ego. Trafia on, jako kierowca ciężarówki, do miasteczka Silent Hill, gdzie o mały włos nie przejeżdża pewnej tajemniczje dziewczynki. Mamy tutaj do czynienia z psychologicznym horrorem, w którym gracz z perspektywy trzeciej osoby kieruje bohaterem eksplorując miasteczko.

Silent Hill: Shattered Memories trafiło na PlayStation 2, PlayStation Portable i Nintendo Wii. Jest to wariacja na temat scenariusza pierwszej części gry. Więcej informacji na temat wydawnictwa już niebawem.

Written By
More from Patryk

Popularna mapa Noshahr Canal z gry Battlefield 3 zostanie odtworzona w Battlefield 4

Studio DICE od dłuższego czasu współpracuje ze społecznością graczy wspierających markę Battlefield...
Read More