Dwie części Silent Hill trafią na PlayStation Vita

Silent Hill: Origins i Silent Hill: Shattered Memories trafią na konsolę PlayStation Vita w wersji cyfrowej. Wydawca gry, firma Konami, już niebawem ogłosi oficjalną datę premiery wydawnictwa. 

silent-hill-downpour-slim-banner

 

PlayStation Vita otrzyma w najbliższym czasie dwie odsłony serii Silent Hill. Wydawca gier, firma Konami, potwierdziła z dniem dzisiejszym tą informację w sieci. Na przenośną konsolę Sony trafią Silent Hill: Origins, jak również Silent Hill: Shattered Memories. Obie gry zostały wycenione na około 40 złotych, oczywiście w wersjach cyfrowych. Konami nie potwierdziło jeszcze oficjalnej daty premiery gier. 

Silent Hill: Origins trafił na rynek w roku 2007 na PlayStation 2 i PlayStation Portable. Jest to najzwyklejszy prequel (wstęp) całej serii, gdzie wcielamy się w postać Travisa Grady’ego. Trafia on, jako kierowca ciężarówki, do miasteczka Silent Hill, gdzie o mały włos nie przejeżdża pewnej tajemniczje dziewczynki. Mamy tutaj do czynienia z psychologicznym horrorem, w którym gracz z perspektywy trzeciej osoby kieruje bohaterem eksplorując miasteczko.

Silent Hill: Shattered Memories trafiło na PlayStation 2, PlayStation Portable i Nintendo Wii. Jest to wariacja na temat scenariusza pierwszej części gry. Więcej informacji na temat wydawnictwa już niebawem.

Written By
More from Patryk

Biała wersja Xbox One oraz Sunset Overdrive wkraczają na rynek

Firma Microsoft rozpoczyna dystrybucję Sunset Overdrive, ekskluzywnej gry akcji na Xbox One....
Read More