Dwayne Johnson potwierdza uczestnictwo w Furious 8

Film Szybcy i wściekli 7 jest bardzo popularny, a więc zapowiedź Furious 8 była tylko formalnością. Pierwsze informacje ujawnił Dwayne ”The Rock” Jonhson.

the rock banner

Dwayne ”The Rock” Johnson weźmie udział w pracach nad filmem Furious 8. Ujawnił tę informację na konferencji prasowej poświęconej jego najnowszemu filmowi San Andreas.

The Rock odpowiedział błyskawicznie na zadane mu pytanie przez jednego z dziennikarzy, czy weźmie udział w zdjęciach do Furious 8. Aktor wyjawił, że jest bardzo zainteresowany i byłby szczęśliwy z możliwości współpracy z gwiazdami Szybkich i wściekłych 7.

Ósma odsłona serii nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale Dwayne Johnson najpewniej zagra w tym filmie. Furious 8 wydaje się być bardzo prawdopodobne, szczególnie ze względu na postać The Rocka, który dzięki marce Szybkich i wściekłych zdobył niesamowitą popularność.

Dwayne Johnson wciela się w postać Hobbsa, bez którego historia Fast & Furious nie byłaby tak ciekawa. Krążą pogłoski, jakoby miał powstać film opowiadający tylko i wyłącznie o osobie Hobbsa, ale to na chwilę obecną tylko plotki.

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/5/17/8618359/dywane-johnson-furious-8-casting-confirmed]

[interaction id=”5559bc6485fa298e4456ca60″]

Written By
More from Patryk

Harmonix zapowiada Rock Band 4 na PlayStation 4 oraz Xbox One

Rock Band 4 zostało oficjalnie zapowiedziane na PlayStation 4 oraz Xbox One....
Read More