Dwanaście minut z rozgrywką w Freedom Force

W sieci udostępniono całkiem ciekawy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w grze Freedom Wars. Mowa tutaj o ekskluzywnej grze akcji, która pojawi się tylko na PlayStation Vita.

PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.
PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.

Freedom Wars to trzecioosobowa gra akcji firmy Japan Studio, która zostanie wydana na PlayStation Vita. Tytuł jest projektowany od dłuższego czasu z myślą o rozgrywkach wieloosobowych, jednakże z naciskiem na kooperację. W sieci opublikowano kolejny materiał wideo, który stara się nam uzmysłowić, jak wygląda w tej grze rozgrywka.

Najistotniejszym elementem wspólnego grania jest kooperacja, ponieważ przeciwnicy z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć są zwykle bardzo dużych rozmiarów. Oznacza to, że musimy planować wspólne akcje, aby osłabić kolosa i zadawać mu śmiertelne ciosy. Jak widać na filmiku poniżej, tytuł oferuje różne podejścia do rozgrywki, mowa tutaj o wielu poziomach walki, tak na ziemi jak i w powietrzu. Nasi bohaterowie dysponują różnymi atakami oraz uzbrojenie, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej ciekawą.

W projekcie Japan Studio dane nam będzie wędrować po sporej wielkości lokacjach, które posiadają wiele ukrytych przejść, oraz zaułków. Trzeba przyznać, że pod względem obszaru działań, Freedom Wars spisuje się całkiem nieźle.  Oprawa graficzna na ten moment również prezentuje wymagany poziom, toteż czekamy na premierę tej gry, która ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Freedom Wars dostępne jest tylko na PlayStation Vita.
Freedom Wars dostępne jest tylko na PlayStation Vita.

Written By
More from Patryk

The Evil Within – nowy trailer oraz przesunięcie daty premiery

The Evil Within to survival horror produkcji Tango Gameworks, który trafi na...
Read More