Dwa tygodnie darmowego dostępu dla nowych graczy w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Square Enix przygotowało świetną promocję dla nowych graczy Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Począwszy od dnia dzisiejszego nowi gracze mogę cieszyć się dwoma tygodniami gry za darmo.

http://serwis.projektkonsola.pl/final-fantasy-xiv-a-realm-reborn-recenzja-playstation-4/
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn dostępne jest na PC, PlayStation 3 oraz na PlayStation 4.

Square Enix poinformował, że począwszy od godziny 18:00 dnia dzisiejszego przez następne 2 tygodnie wszyscy nowi gracze będą mogli za darmo wypróbować grę Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, dołączając do ponad dwumilionowej rzeszy graczy, którzy już rozpoczęli swoje przygody w królestwie Eorzea.

Grę należy pobrać z oficjalnej strony producenta, aby móc cieszyć się grą nawet przez dwa tygodnie, zdobywając maksymalnie 20. poziom. Gracze korzystający z darmowej oferty nie będą mieli dostępu do niektórych funkcji gry. 

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oferuje zupełnie inne podejście do tematu gatunku MMORPG niż konkurencja. W produkcji Square Enix postawiono na rozwój bohatera, tak zwane grindowanie (awansowanie poprzez ubijanie wrogów), jak również tradycyjną eksplorację otocznia. W grze istnieją również charakterystyczne areny, na których odbywają się pojedynki Player vs Player (PvP). Gra śmiga na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, który jest wstanie generować charakterystyczny dla marki świat, skąpanej w kolorach fantastycznej krainy. Tytuł jest objęty modelem abonamentu, a na półki sklepowe trafił w sierpniu zeszłego roku.

Written By
More from Patryk

Jak wygląda mechanika rozgrywki w Bloodborne?

Na kanale PlayStation HK pojawił się nowy materiał prezentujący rozgrywkę z Bloodborne...
Read More