D’Vorah, czyli nowa postać w Mortal Kombat X

Mortal Kombat X jest kolejną odsłoną znanej i lubianej serii bijatyk. Twórcy zapowiadają, że najnowsza część cyklu będzie prawdziwie next- genową bijatyką. Ponadto zapowiedzieli, że właśnie w Mortal Kombat X zostaną wprowadzone nowe postacie. Jedną z nich jest właśnie D’Vorah.

Wszyscy mają nadzieję, że kolejna odsłona serii pokaże możliwości konsol nowej generacji.

Mimo tego, że NetherRealmStudios nie pojawiło się na Comic Conie w San Diego, to i tak postanowiło podzielić się z nami nowymi informacjami dotyczącymi Mortal Kombat X. Mianowicie twórcy postanowili przybliżyć graczom nową postać, która po raz pierwszy pojawi się w grach z cyklu Mortal Kombat. Jest nią niejaka D’Vorah, którą można było podziwiać już na gameplayu z E3, który znajdziecie tutaj.

Również na wspomnianych targach E3, które odbyły się w czerwcu, Ed Boon podkreślał, że najnowsza odsłona serii wprowadzi wiele nowych rozwiązań oraz usprawnień w rozgrywce. Jednym z takich rozwiązań ma być wybór klasy postaci przed każdą walką, a każda postać posiadać będzie trzy klasy. Dzięki temu każda klasa będzie posiadała specyficzne ruchy, ciosy itp. Wraz z prezentacją nowej postaci, postanowiono przybliżyć wspomniane klasy dla D’Vorah. Pierwsza z nich to Brood Mother, pozwala ona na unieruchomienie przeciwnika, dzięki czemu będzie można atakować go z dziką wściekłością. Kolejna klasa to Swarm Queen, dzięki tej klasie D’Vorah będzie mogła za pomocą os wznosić przeciwnika w powietrze. Ostatnią klasą jest Venomous, co skutkuje tym, że każdy nasz atak skutkuje zatruciem przeciwnika.

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej serii bijatyk. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, za najnowszą odsłonę odpowiedzialne jest NetherRealmStudios. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One w 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Premiera NBA Live 15 opóźniona

NBA Live 15 jest kolejną odsłoną wirtualnej koszykówki od EA Sports. Twórcy...
Read More