Duża swoboda eksploracji otoczenia w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale z małymi wyjątkami

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain będzie grą z otwartym światem, który będziemy mogli swobodnie eksplorować. Hideo Kojima zaznaczył, że nie w trakcie misji.

metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

Podczas kolejnego, 26 odcinka programu ”Kojima Station”, twórca gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zapewniał graczy o otwartości świata gry. Tytuł pozwoli nam swobodnie przemieszczać się po ogromnym środowisku, ale w trakcie konkretnych misji funkcja ta zostanie znacząco zmniejszona.

Hideo Kojima wyjawił, że w momencie podjęcia decyzji o rozpoczęciu misji, swoboda eksploracji wirtualnego środowiska gry ulegnie zmniejszeniu. Każda z wyznaczonych misji posiada konkretną ofertę, cele oraz charakterystykę. Konami chce zachować odpowiedni balans rozgrywki, aby misje nie ”rozłaziły się” podczas rozgrywki. Jeżeli gracz zdecyduje się opuścić wybraną misję, to gra uzna to za porażkę, ale pozwoli rozegrać ją kolejny raz.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dostępne będzie w przyszłym roku na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/27/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-free-roam-pc-ps4-xbox-one/]

Written By
More from Patryk

Video – gameplay z gry Dead or Alive 5: Last Round – gramy na PlayStation 4

Kompletna wersja piątej odsłony japońskiej serii bijatyk Dead or Alive. Gra zawiera...
Read More