Drzewko umiejętności Aidena i mapa świata. Kolejne przecieki z Watch Dogs.

Watch Dogs oficjalnie zadebiutuje dokładnie za tydzień. Mimo te w sieci roi się od materiałów pochodzących z gry. Na zwykłych screenach zaczynają, a na kilkudziesięciu minutowych materiałach kończąc. Wygląda na to, że to nie koniec przecieków. Być może tak długie oczekiwanie na grę tylko podkręciło ciekawość graczy, którzy nie mogą wytrzymać i starają się uzyskać dostęp do gry wcześniej.

Ubisoft pewnie nie jest zadowolony z faktu, że aż tyle materiałów i informacji wypłynęło przed dniem premiery. Czy wpłynie to na oceny?

Dziś po raz kolejny do sieci trafiły materiały rzekomo pochodzące z Watch_Dogs na PlayStation 3. Wczoraj natomiast informowaliśmy jak na całą sytuacje związana z przeciekami zapatruje się Ubisoft. Mimo tego dziś do sieci trafiły nowe porcje informacji na temat gry. Po pierwsze jest to drzewko umiejętności Aidena, a po drugie to mapa Chicago, które przyjdzie nam eksplorować podczas rozgrywki. Jak widać im bliżej premiery tym więcej informacji można znaleźć w sieci. Czego jeszcze dowiemy się przed premierą? Tego nie wie nikt, ale zapewne Ubisoft będzie się starał, aby ważnych informacji do sieci trafiło jak najmniej.

chrome 20/05/2014 , 08:41:53

chrome 20/05/2014 , 08:41:53

 Watch_Dogs miało trafić w nasze ręce już pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że potrzebują więcej czasu, aby oddać w pełni ukończony produkt, co skutkuje przesunięciem się premiery na 27 maja tego roku, czyli już za tydzień. Zapewne właśnie to jest skutkiem licznych przecieków, ponieważ gracze są zniecierpliwieni i prawdopodobnie pragną jak najszybciej zagrać w nową produkcje UbisoftuWatch_Dogs ma być grą innowacyjną i pokazać coś czego jeszcze w grach wideo nie było, czyli hackowanie dosłownie wszystkiego. Na pewno nie sposób będzie uniknąć porównań do serii Grand Theft Auto. I tu rodzi się pytanie, czy Ubisoft jest w stanie nawiązać walkę z Rockstarem, który w grach tego typu jest absolutnym numerem jeden. Miejmy nadzieję, że gra, która za 7 dni trafi w nasze ręce będzie w pełni skończona i pozbawiona większych błędów.

[dzięki- VG24/7]

 

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light: The Following- recenzja

Dying Light to moim zdaniem jedna z najlepszych gier 2015 roku. Chociaż...
Read More