Drugi dziennik dewelopera World of Warships

Studio Wargaming zamieściło w sieci najnowszy, drugi dziennik dewelopera dotyczący gry World of Warships. Tym razem autorzy naświetlają rolę okrętów wojennych na morzu.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Studio Wargaming pracuje aktualnie nad projektem World of Warships, który efektownie rozwija formułę znaną chociażby z World of Tanks. Tym razem mamy do czynienia nie ze stalowymi potworami, które jeżdżą po stałym gruncie, ale ze stalowymi fortecami na morzach i oceanach.

Najnowszy filmik przedstawia nam aspekty strategiczne w doborze okrętów wojennych. Najnowsza gra Wargamingu koncentruje się właśnie na wiernym oddaniu charakterystyki poszczególnych okrętów wojennych oraz wprawnym dobieraniu strategii działania.

Najnowszy odcinek omawia szczegółowo klasy jednostek występujące w grze, ich wzajemne zależności, mocne i słabe strony. Dzięki dobremu zbalansowaniu jednostek i ich możliwości, każda bitwa wymagać będzie odpowiedniego podejścia strategicznego, stając się tym samym wyjątkowym przeżyciem. Kiedy gracze wypłyną na wody World of Warships, okręty będą gotowe do walki, akcja wartka, a możliwości zwycięstwa – zróżnicowane.” – oficjalna notka prasowa.

World of Warship to gra wyprodukowana w modelu free to play. Tytuł zostanie wydany na komputerach osobistych, twórcy koncentrują się na wiernym odwzorowaniu morskiego pola bitwy. Gracze będą mogli wcielić się w rolę kapiatanów wielkich okrętów wojennych.

Toczone pomiędzy graczami pojedynki koncentrują się na elementach symulacyjnych oraz strategicznych. Poniżej możecie rzucić okiem na dziennik dewelopera.

Written By
More from Patryk

Finał przygód Argusa z Astory – nowy film od społeczności fanów Dark Souls

Dark Souls II trafiło kilka dni temu do oficjalnej sprzedaży. Gra zebrała...
Read More