Drop Zone nowym trybem gry Star Wars Battlefront

Dzięki najnowszym informacją od firmy Electronic Arts dowiadujemy się o nowym trybie rozgrywki w grze Star Wars Battlefront, który pojawi się w pełnej wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat trybu multiplayer z gry Star Wars Battlefront. Firma Electronic Arts ujawniła szczegóły dotyczące trybu Drop Zone, czyli wariacji na temat popularnego w innych grach King of the Hill. W tym przypadku na powierzchnię planet zrzucane będą specjalne kapsuły ratunkowe. Oczywiście o przejęcie kontroli nad tymi obiektami będą walczyć dwa zespoły – rebeliantów oraz żołnierzy imperium.

Mecze będą trwały bardzo krótko, bowiem tylko 10 minut. W tym czasie drużyny muszą zlokalizować oraz przejąć wszystkie kapsuły. Po upływie czasu gry wygrywa drużyna, która będzie miała pod kontrolą największą liczbę kapsuł. Warto pamiętać, że jeżeli kapsuła spada na ziemię i nikt jej nie przejmuje, to w pobliżu spadnie kolejna. Wtedy to zespoły mają trudniejsze zadanie, bowiem muszą walczyć o utrzymanie dwóch obiektów jednocześnie.

Oczywiście same kapsuły nie są tylko blaszanymi obiektami, ale ponadto źródłem fajnych bonusów dla graczy, które można po przejęciu otwierać. Gracze będą musieli jednak podejmować decyzje, czy poświęcić czas na otwarcie zrzutu, czy też pognać do kolejnej kapsuły. Może to fajnie wpłynąć na rozgrywkę oraz wymuszać będzie ścisłą koordynację pomiędzy grającymi.

Gra Star Wars Battlefront zadebiutuje na rynku już 19 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Miesiąc wcześniej firma Electronic Arts zorganizuje beta testy dla wszystkich zainteresowanych.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=86Nxtwkc9WM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55bb1fcde741fff7072d6937″]

Written By
More from Patryk

Wysyp materiałów z gry Halo 5: Guaridans na Xbox One

Premiera gry Halo 5: Guardians zbliża się wielkimi krokami. Tytuł zapowiada się...
Read More