DriveClub zostanie naprawiony, a szef SCEA rozumie krytykę graczy

Na temat kondycji DriveClub postanowił wypowiedzieć się szef amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, Shawn Layden, który rozumie rozżalenie graczy.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

DriveClub to chyba największa porażka producencka w ostatnich latach. Tytuł był promowany jako nowa jakość w rozgrywkach wieloosobowych oraz pierwsza gra wyścigowa nowej generacji. Co więcej, gra pojawiła się rok później niż zakładano i niepozbawiona była kardynalnych błędów.

W czasie prac nad grą, jako firma, próbujemy wszystkiego oraz staramy się przygotować na każdą ewentualność. Mamy zespół, mamy plan na kontrolę jakości. Robimy beta testy oraz walczymy z błędami. Ale teraz, w świecie internetu, nie jesteś w stanie sensownie przetestować w domu czy w grupie betatesterów tego, co stanie się, gdy z usługi będzie korzystać 50, 100 czy 200 tysięcy ludzi. [. . .]

Osobiście wolę ludzi, którym nie brakuje ambicji, by się z takimi problemami mierzyć. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy. – Shawn Layden, IGN.

DriveClub w edycji PlayStation Plus miał być częścią październikowej oferty, o czym koncern Sony informował już od kilku miesięcy. Niestety, w związku z problemami studia Evolution (serwery) gra nie została udostępniona graczom. Oczywiście japoński koncern bije się w pierś i obiecuje udostępnienie gry.

[dzięki – http://uk.ign.com/articles/2014/11/17/playstation-boss-on-driveclub-its-no-fun-being-safe-all-the-time]

Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie...
Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie…
Written By
More from Patryk

Aktualizacja DriveClub już dostępna na PlayStation 4

Evolution Studios udostępnia kolejną aktualizację gry DriveClub, która dostępna jest na PlayStation...
Read More