DriveClub zabiera nas do Japonii, na trasę Nakasendo za kierownicą Chevroleta

Evolution Studios opublikowali w sieci gameplay z gry DriveClub. Filmik przedstawia nową trasę Nakasendo w Japonii oraz Chevroleta Corvettę.

DrivClub wjeżdża do Japonii?
DrivClub wjeżdża do Japonii i robi to we wspaniałym stylu!

Twórcy DriveClub przed premierą gry obiecywali długofalowe wsparcie tego tytułu przeznaczonego ekskluzywnie na PlayStation 4. Obietnicy dotrzymują, wprowadzają japońskie trasy do rozgrywki. W sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający samochód Chevrolet Corvette ZR1 Contennial Edition na trasie Nakasendo.

Oczywiście montaż studia Evolution robi fenomenalne wrażenie głównie za sprawą oprawy graficznej i zmiennych warunków atmosferycznych. Otrzymaliśmy wyścig w deszczu na torze Nakasendo, który to wchodzi w skład darmowego dodatku do gry. Dodatkowa zawartość zostanie udostępniona bezpłatnie jeszcze w tym miesiącu dla właścicieli PlayStation 4. Na filmiku możecie również zobaczyć Corvette ZR1 Contennial Edition w akcji. Samochód będzie wchodził w skład płatnego rozszerzenia.

DriveClub jest dostępne ekskluzywnie na PlayStation 4. Tytuł pozwala na rozgrywki w sieci i pojedynki między klubami założonymi przez graczy. Poniżej wspomniany zwiastun prezentujący nową zawartość gry.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/driveclub-nakasendo-track-gameplay-video.html]

Written By
More from Patryk

Autorzy wypowiadaj się na temat craftingu w Dragon Age: Inkwizycja

Podczas rozmowy z serwisem gamingbolt producent gry Dragon Age: Inkwizycja wypowiedział się...
Read More