DriveClub wraca do żywych, twórcy komentują całą sprawę

PlayStation Plus nadal czeka na dedykowaną sobie wersję gry wyścigowej DriveClub. Studio Evolution pracuje nad stabilizacją serwerów i komentuje całą sprawę.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Gracze korzystający z PlayStation Plus nadal czekają na swoją wersją DriveClub. Producenci gry nie poradzili sobie ze stabilizacją serwerów, ale aktualnie trwają prace nad przywróceniem wszystkiego do normy.


W sieci pojawiło się bardzo krótkie oświadczenie Evolution Studios, które tłumaczy całą sprawę. Producent aktualnie pracuje nad przywróceniem należytego porządku oraz udostępnieniem edycji dla PlayStation Plus. Oto oficjalny komentarz Evolution w tej sprawie:

”W ciągu 24 godzin przeprowadzimy wymaganą diagnostykę. Proces ten pomoże nam poprawić wydajność serwerów. Może do zakłócić rozgrywkę wieloosobową dla Ciebie, jeżeli tylko będzie połączony z siecią. Przykro nam, ale nie dysponujemy większą ilością informacji na ten moment. Ciężko pracujemy, aby całość mogła sprawnie działać w trybie Online.” – Evolution Studios.

Jeżeli zakupiłeś wersję pudełkową DriveClub, to z pewnością cieszysz się rozgrywką. Jednakowoż wszyscy Ci, którzy planowali grać w edycją PlayStation Plus będą musieli poczekać jeszcze na swoją kolej. Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie naprawione do weekendu.

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie najnowszy gameplay z gry Rise of the Tomb Raider

Microsoft podgrzewa atmosferę przed wielką premierą Rise of the Tomb Raider na...
Read More