DriveClub wraca do żywych, twórcy komentują całą sprawę

PlayStation Plus nadal czeka na dedykowaną sobie wersję gry wyścigowej DriveClub. Studio Evolution pracuje nad stabilizacją serwerów i komentuje całą sprawę.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Gracze korzystający z PlayStation Plus nadal czekają na swoją wersją DriveClub. Producenci gry nie poradzili sobie ze stabilizacją serwerów, ale aktualnie trwają prace nad przywróceniem wszystkiego do normy.


W sieci pojawiło się bardzo krótkie oświadczenie Evolution Studios, które tłumaczy całą sprawę. Producent aktualnie pracuje nad przywróceniem należytego porządku oraz udostępnieniem edycji dla PlayStation Plus. Oto oficjalny komentarz Evolution w tej sprawie:

”W ciągu 24 godzin przeprowadzimy wymaganą diagnostykę. Proces ten pomoże nam poprawić wydajność serwerów. Może do zakłócić rozgrywkę wieloosobową dla Ciebie, jeżeli tylko będzie połączony z siecią. Przykro nam, ale nie dysponujemy większą ilością informacji na ten moment. Ciężko pracujemy, aby całość mogła sprawnie działać w trybie Online.” – Evolution Studios.

Jeżeli zakupiłeś wersję pudełkową DriveClub, to z pewnością cieszysz się rozgrywką. Jednakowoż wszyscy Ci, którzy planowali grać w edycją PlayStation Plus będą musieli poczekać jeszcze na swoją kolej. Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie naprawione do weekendu.

Written By
More from Patryk

Dying Light odnosi kolejny sukces, sprzedaje się świetnie, a twórcy publikują statystyki (infografika)

Firma Techland może świętować swój osobisty sukces, bowiem przygotowana przez nich gra...
Read More