DriveClub wraca do życia, producenci nadal pracują nad optymalizacją

DriveClub na PlayStation 4 powoli wraca do życia. Usprawniono rozgrywki wieloosobowe, które powinny być dostępne dla wszystkich graczy. Autorzy nadal optymalizują grę.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Studio Evolution narobiło sobie sporo problemów poprzez nieudolną premierę DriveClub na PlayStation 4. Studio zapewnia, że większość graczy ma swobodny dostęp do rozgrywek wieloosobowych, które w ostatnim tygodniu były zablokowane.

Wielu graczy bawiło się tylko karierą, aczkolwiek gra została zaprojektowana z myślą o rozgrywkach wieloosobowych. Tytuł miał problemy z tym, aby połączyć się z serwerami i udostępnić bezproblemową zabawę wielu graczom. Co więcej, zapowiadana wcześniej edycja dla subskrybentów PlayStation Plus została anulowana na pewien okres.

Twórcy na profilu na Facebooku napisali stosowny komunikat, gdzie odnoszą się do sytuacji na serwerach gry. Z DriveClub w sieci może bawić się już prawie każdy użytkownik, ale producent nadal prowadzi konkretne prace nad usprawnieniem jakości serwerów.

”Nadal pracujemy nad wydajnością, by wszyscy mogli cieszyć się dostępnymi opcjami, ale większość posiadaczy DriveClub może już połączyć się i grać online” – Evolutions Studios, Facebook.

Miejmy nadzieję, że kłopotliwa sytuacja nie powtórzy się w przyszłości. Evolution Studios przygotowało dla nas wybitną grę wyścigową, której wizerunek został nadszarpnięty właśnie poprzez problemy z połączeniami sieciowymi. Więcej informacji na temat gry już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Wyciekły materiały z Tom Clancy’s The Division. Gra słabsza niż na trailerach?

Fragmenty rozgrywki z gry The Division wyciekły do sieci. Gracze mogą sprawdzić...
Read More