DriveClub w wersji PlayStation Plus bez daty premiery

Głos w sprawie kłopotliwej premiery DriveClub zabrał szef Sony Shuei Yoshida. Jego post na Facebooku jest nieciekawy dla subskrybentów PlayStaion Plus.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Twórcy DriveClub nadal mają problemy z nie do końca sprawnymi serwerami gry, również opóźniono debiut edycji gry dla subskrybentów PlayStation Plus. Co gorsza, nadal nie wiemy, kiedy edycja zostanie udostępniona.

Sprawą zainteresował się sam Shuei Yoshida, prezes główny Sony Computer Entertainment Worldwide Studios. Napisał on na swoim profilu na Facebooku udostępnił bardzo ciekawy wpis, z którego wynika, że abonenci PlayStation Plus będą musieli jeszcze poczekać. Fragment jego wypowiedzi możecie przeczytać poniżej.

“Evo pracuje przez całą dobę, aby naprawić problemy i mamy wdrożone dodatkowe środki inżynieryjne, które mają pomóc jak najszybciej rozwiązać pozostałe niedociągnięcia. Niestety, wszystko trwa dłużej, niż przewidywaliśmy i nie możemy podać dokładnego terminu, kiedy błędy zostaną naprawione.

[. . .] Dopóki nie jesteśmy być pewni tego, że każdy będzie mógł cieszyć się w pełni grą online, wydanie wersji PlayStation Plus będzie odroczone do odwołania”. – Shuei Yoshida, Facebook.

Zebrane przez nas oceny gry możecie sprawdzić w tym miejscu. Recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem.

Written By
More from Patryk

Wyprzedaż Xbox 360 Ultimate Game Sale – dzień 3

Kolejny dzień, kolejne obniżki cen gier na konsolę Xbox 360 w ramach...
Read More