Driveclub w świetnej cenie na PlayStation Store

Sony udostępniło świetną ofertę na grę Driveclub wraz z przepustką sezonową w sklepie PlayStation Store. Komplet można wyciągnąć za przysłowiowe grosze!

Firma Sony przygotowała wspaniałą ofertę dla wszystkich fanów wirtualnej motoryzacji na PlayStation 4. Driveclub wraz z przepustką sezonową został przeceniony i teraz zestaw można zakupić za 84 złote. Są to bez wątpienia najlepsze wyścigi na najnowszej konsoli Sony, więc szczególnie dlatego warto się nimi zainteresować. Przepustka sezonowa daje dostęp do nowego contentu i kolejnych super szybkich samochodów.

W skład przepustki sezonowej do gry Driveclub wchodzi:

  • 38 aut czołowych światowych producentów,
  • 176 zawodów Tour do trybu kariery dla jednego gracza,
  • 80 trofeów PlayStation do zdobycia w dodatkowych zawodach Tour,
  • 80 zestawów barw umożliwiających dostosowanie wyglądu samochodów.

Driveclub jest grą skierowaną głównie do fanów trybu multiplayer. Tytuł został przygotowany z myślą o tworzeniu społeczności i ściganiu się pomiędzy konkretnymi klubami. Dziś ten tytuł jest bardzo popularny i nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem chętnych do grania. Driveclub na bieżąco aktualizuje serwery oraz dostępne wyścigi, a więc na nudę również nie będziecie narzekać.

Gra debiutowała na rynku w październiku zeszłego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Dziś jej średnia na serwisie Metacritic to 71 punktów. Poniżej możecie sprawdzić jeden z materiałów pochodzących z tej gry na naszym kanale.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=D9A6cYzE9ek” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

Remigiusz Maciaszek, RojoV13, AngryJoeShow odwiedzili siedzibę CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG firmy CD Projekt RED. W...
Read More