DriveClub w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę.

DriveClub to gra o wyścigach samochodowych, za którą odpowiedzialne jest Evolution Studios. Gra ta będzie tytułem ekskluzywnym dla najnowszej konsoli Sony, czyli dla PlayStation 4. 

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

O tym, że DriveClub będzie działał w rozdzielczości 1080p oraz, że będzie utrzymywać 30 klatek na sekundę poinformował Paul Rustchynsky. Dyrektor DriveClub wyjaśnił, że jest to kwestia balansu, ponieważ to, co zaoferują graczom, to wszystko, co aktualnie można osiągnąć na platformach. Podkreślił jednak, że na PlayStation 4 pracowało im się świetnie i, jak sam mówi, wykonali kawał dobrej roboty, jednocześnie wyciągając z najnowszej konsoli Sony wszystko co najlepsze. Na koniec podkreślił, że zawsze jest potrzebny kompromis oraz uważa, że wybory Evolution Studios były słuszne, aby dostarczyć graczom jak najlepszą grę wyścigową.

Od samego początku, odkąd zapowiedziano DriveClub twórcy podkreślali, że ma to być najładniejsza gra wyścigowa, z najlepiej wyglądającymi samochodami odwzorowanymi z dbałością nawet o najmniejszy detal. Na licznym gameplyach, które możecie zobaczyć m.in tutaj widać, że strona graficzna będzie niebywałą zaletą najnowszej produkcji Evolution Studios. Ponadto mimo tego, że gra zawierać ma system mikrotransakcji, to nie będzie ono w żadnym stopniu utrudniać gry tym, którzy nie będą z niego korzystać.

 DriveClub trafi do sprzedaży już 7 października tego roku wyłącznie na konsolę japońskiej firmy Sony, czyli na PlayStation 4. Taki tytuł ekskluzywny ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby nowych klientów. Miejmy nadzieję, że gra będzie na tyle dobra, że to się uda.

More from Mikołaj Ciesielski

Gotham nocą- nowy gameplay z Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady....
Read More