DriveClub w edycji PlayStation Plus nigdy nie powstanie?

Sony nie jest w stanie podać dokładnej daty premiery DriveClub w edycji PlayStation Plus. Jest wielce prawdopodobne, że gra nie pojawi się w Plusie wcale.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Firma Sony miała wielkie problemy z grą sieciową DriveClub, która była efektownie promowana jeszcze przed premierą. Tytuł miał zadebiutować, w darmowej wersji PlayStation Plus, razem z konsolą PlayStation 4. Tak się jednak nie stało, a sama gra miała więcej problemów ze stabilnością serwerów oraz kłopotami z połączeniem się graczy w sieci. W momencie, gdy DriveClub wychodzi na prostą, zaczyna być interesujące, Sony najprawdopodobniej rezygnuje z bezpłatnej wersji PlayStation Plus.

W sieci pojawiły się bardzo niepokojące informacje. Dziennikarz redakcji Metro dopytał na Twitterze Jima Ryana z PlayStation o bezpłatną wersję gry. Nieszczęście oczekujących graczy polega na tym, że twórcy wciąż badają sprawę i nie są w stanie konkretnie się na temat premiery wypowiadać. Jest więc bardzo prawdopodobne, że DriveClub w edycji PlayStation Plus już nigdy się nie pojawi.

Trochę to niepokojące, bowiem tytuł miał być oferowany jako prezent dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup PlayStation 4. Przez ostatnie miesiące gra się niezwykle rozwinęła, gameplay w sieci jest świetny, kluby działają, jak również zebrała się wokół tego tytułu świetna społeczność.

W tym miejscu trzeba postawić sobie pytanie – czy ktoś jeszcze czeka na darmowe DriveClub?

[dzięki – http://www.polygon.com/2015/2/23/8089827/driverclub-free-version-playstation-plus]

Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie...
Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie…
Written By
More from Patryk

Fallout 4 – w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Bethesdy

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry Fallout 4. Wygląda na to,...
Read More