Driveclub – tuning, model jazdy, dostępne trasy oraz samochody, wszystko to na nowym wideo

Driveclub jest pierwszą z gier, które zasilą bibliotekę PlayStation Plus w takim stylu dla właścicieli PlayStation 4. W sieci pojawiły się nowe materiały wideo oraz wywiad z twórcami.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Sporo już wiemy na temat Driveclub, które jest dziełem Evolution Studios z myślą o PlayStation 4. W sieci pojawił się krótki wywiad z twórcami gry, którzy naświetlają nam podstawowe zasady rozgrywki oraz funkcjonowania klubów. Co ciekawe, autorzy gry uwzględnili tuning wizualny, a więc będziemy mogli malować samochody w dowolny sposób, ale już ich dostrajanie mechaniczne nie będzie miało miejsca. Ma to wpłynąć pozytywnie na poziom rywalizacji na torze, gdzie gracze startować będą autami podobnej klasy oraz o podobnych osiągach.

Krótki filmik prezentuje też poziom audiowizualny gry, który to zapowiada się niezwykle ciekawie. Wcześniej informowaliśmy o wozach dostępnych podczas rozgrywki, ale ich prezencja w ruchu jest niesamowita.  Dla mniej wprawnych manualnie oraz niecierpliwych graczy przyszykowano również model mikrotransakcji. Ale najważniejsza jest przyjemność z jazdy, a tego w Driveclub nie zabraknie. Już pierwsze trasy prezentowane na materiałach poniżej potrafią zachwycić. Równie przejrzysty jest interfejs, który udostępniony zostanie też na urządzeniach mobilnych. Mowa tutaj o aktywnym, zdalnym zarządzaniu własnym klubem wyścigowych. 

Muszę przyznać, że z każdym kolejnym materiałem ten tytuł coraz bardziej mnie do siebie zachęca. Poniższe wideo robi wrażenie pod względem otoczenia, które jest bogate w szczegóły, ale i wyraziste architektonicznie. Pamiętajcie że Driveclub będzie dostępny dla wszystkich za darmo poprzez PlayStation Plus. Znajdziemy tam 55 samochodów, 50 tras oraz pięć lokacji.

Written By
More from Patryk

Obszerna galeria prezentująca zawodników gry Tekken 7

W sieci udostępniono obszerną galerię zdjęć prezentujących zawodników gry Tekken 7. Premiera...
Read More