Driveclub – Sony wypowiada się na temat zawartości gry oraz prezentuje nowy zwiastun

Driveclub to świetnie zapowiadająca się gra wyścigowa, która trafi tylko na PlayStation 4. Dla właścicieli PlayStation Plus zostanie ona zaoferowana bez dodatkowych opłat, ale tylko część zawartości.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Na temat Driveclub wiemy już sporo, między innymi to, że dla subskrybentów PlayStation Plus będzie ona darmowa. Haczyk tkwi w tym, że otrzymamy tylko część zawartości, w tym dziesięć samochodów, jedną lokację, jedenaście tras oraz pięć torów. Jeżeli jesteście zainteresowani pełną zawartością, to możecie liczyć na wiele więcej. Sony ostatecznie wycofuje się z pomysłu, aby gra była aktywna tylko w czasie trwania subskrypcji. Teraz, po zakupie pełnej wersji, czyli kompletu dodatków, grać będziecie mogli również bez aktywnego PlayStation Plus. Myślę, że to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się zainwestować swoje pieniądze w ten tytuł.

Co więcej, w sieci pojawiły się soczyste materiały wideo z gry Evolution. Gra wygląda całkiem nieźle, a sama rozgrywka utwierdza mnie w przekonaniu, że autorzy poświęcili ostatnie miesiące na jej dostrajaniu. Widać tutaj błyskawicznie zmieniającą się pogodę, płynną animację otoczenia oraz bardzo efektownie zaprojektowane fury. Co więcej, w grze mają znaleźć się egzotyczne marki samochodów, chociażby Lamborgini, Pagani, Ferrari oraz Savage Rivale Roadyacht GTS (ikona newsa). Driveclub ma pozwolić fanatykom motoryzacji na poprowadzenia bardzo drogich oraz szybkich aut. Szpila wyścigowa trafi na rynek dopiero 8 października. Rzućcie okiem na soczystą rozgrywkę!

[dzięki – IGN]

Written By
More from Patryk

Firmware 1.70 – poznaliśmy datę premiery aktualizacji do PlayStation 4

Poznaliśmy oficjalną datę premiery aktualizacji 1.70 dla PlayStation 4. Nastąpi ona pod...
Read More