Driveclub – poznaliśmy datę premiery gry oraz nowy trailer

Driveclub trafi na półki sklepowe w październiku. W sieci pojawił się świeży zwiastun tej gry, data premiery oraz oficjalne potwierdzenia producenta. Evolution Studios kończy tym samym telenowelę związaną z tym tytułem.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Niedomówień w sprawie gry Driveclub już raczej nie będzie. Autorzy gry, studio Evolution opublikowało w sieci kilka ciekawych materiałów i oficjalną datę premiery. Gorące informacje postanowił przekazać sam prezydent Sony, a więc Shuei Yoshida, który osobiście zaprasza nas do obejrzenia nowego trailera gry. Szpila wyścigowa trafi na rynek dopiero 8 października. Jest to dość gorący okres w branży gier wideo, ponieważ w tym okresie na rynek trafią takie gry jak Dragon Age: Inkwizycja oraz Alien:Isolation. Sam materiał wideo jest oczywiście bardzo wysokiej jakości, a po jego obejrzeniu z chęcią pobiegniecie do sklepu po swoje PlayStation 4.

Driveclub kładzie nacisk na aspekty społecznościowe. Gracze mają łączyć się w tytułowe kluby, celem wspólnych rozgrywek i rywalizacji z innymi ekipami. Evolution Studios zna się na rzeczy, wcześniej ten deweloper pracował przy serii WRC, która trafiała na PlayStation 2. Driveclub będzie więc pierwszym, tak mocnym tytułem wyścigowym na nową platformę Sony. Zapraszamy na zwiastun!

Written By
More from Patryk

Obie części Prototype zostaną przeniesione na Xbox One

Prototype: Biohazard Bundle zapowiedziane na Xbox One w wersji cyfrowej. Gra w...
Read More