Driveclub po raz kolejny udowadnia, że warto na niego czekać

Gotowi do startu?

DriveClub to gra o wyścigach samochodowych, odpowiedzialne za nią jest firma Evolution Studios.  Premiera zaplanowana jest na 7 października tego roku.

Mimo sporego opóźnienia PlayStation nadal wierzy, że gra zostanie ciepło przyjęta i zadowoli fanów.

Widać, że każdy kolejny materiał pochodzący z DriveClub jest co raz lepszy, co zapewne tylko podnosi oczekiwania fanów. Wczoraj Sony opublikowało trzy nowe materiały pochodzące z tego tytułu, który trafi wyłącznie na nową konsolę Sony, PlayStation 4. Materiały mają na celu przede wszystkim pokazanie dynamicznie zmieniającej się pory dnia. Jeden z nich przedstawia wyścig 12 kierowców w nocy na drogach Putre w Chile. Kolejny materiał przedstawia indyjskie drogi o zmierzchu, a później sceneria pokrywa się mrokiem nocy. Ostatni materiał ma miejsce na torze Cayoosh w Kanadzie, gdzie możemy podziwiać dość ładne widoki w leśnej scenerii.

DriveClub będzie dostępny już 7 października. Jest to tytuł, który zapewne przyciągnie wielu fanów gier wyścigowych, a niektórzy być może dzięki niemu skuszą się na zakup PlayStation 4. Każdy kolejny materiał tylko potwierdza, że każdy posiadacz nowej konsoli Sony nie może przejść obok tej produkcji obojętnie

[dzięki- GameZone]

More from Mikołaj Ciesielski

Wasteland 2 wersji na konsole ósmej generacji zadebiutuje w październiku

Świetne wieści na fanów post- apokaliptycznych klimatów oraz posiadaczy konsol ósmej generacji....
Read More