Driveclub otrzymało live-action trailer z Ferrari w tle

W sieci pojawił się dedykowany live-action zwiastun gry Driveclub. Producenci i marketingowcy się napracowali, aby udostępnić humorystyczny trailer.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Evolution Studios opublikowało live-action trailer gry Driveclub, która trafi na rynek w przyszłym miesiącu. Reklama została świetnie przygotowana i przepełniona humorem. Oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych kobiet, super samochodu oraz…samo sprawdźcie!

Premiera Driveclub nastąpi już w przyszłym miesiącu. Gracze otrzymają produkt kompletny drogą klasycznej (pudełka) dystrybucji oraz wersję cyfrową. Sony przygotowało również specjalną edycję gry PlayStation Plus Edition, która będzie dostępna do pobrania dla wszystkich abonentów PlayStation Plus.

Kluczowym aspektem zabawy jest organizowanie własnych klubów i rywalizowanie z innymi zespołami. Producenci kładą nacisk na aspekty społecznościowe, komunikację między graczami. Przygotowano nawet aplikację mobilną, która pozwoli zarządzać naszym zespołem zdalnie.

Model rozgrywki w Driveclub to klasyczne arcade. Oczywiście otrzymamy dostęp do wielu licencjonowanych samochodów i możliwość ich dostrajania do własnych potrzeb. Rzeczony tytuł to pierwsza, w pełni next-genowa gra wyścigowa na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Watch Dogs sprzedaje się nieźle, lepiej niż inne marki Ubisoftu

Trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem od Ubisoftu sprzedaje się znakomicie w...
Read More