Driveclub otrzymał nową, równie fascynującą galerię screenów

Driveclub pojawi się w październiku na półkach sklepowych. Do tego czasu twórcy gry, firma Evolution Studios, ma zamiar promować i publikować nowe materiały z tej gry w internecie. Widzieliśmy już trailery wideo, czas rzucić okiem na galerię screenów.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Jeszcze wczoraj informowałem Was o konkretnych zapowiedziach dotyczących gry Driveclub, która trafi na PlayStation 4 już w październiku tego roku. Fanów motoryzacji zatem czeka długi okres, który autorzy gry, firma Evolution Studios, zamierzają wypełnić materiałami promocyjnymi z gry. Widzieliśmy zwiastun, dziś twórcy opublikowali w sieci całkiem ciekawą, niemniej fascynującą galerię screenów. Co więcej, w grze mają znaleźć się egzotyczne marki samochodów, chociażby Lamborgini, Pagani, Ferrari oraz Savage Rivale Roadyacht GTS (ikona newsa). Driveclub ma pozwolić fanatykom motoryzacji na poprowadzenia bardzo drogich oraz szybkich aut. Szpila wyścigowa trafi na rynek dopiero 8 października. Driveclub kładzie nacisk na aspekty społecznościowe. Gracze mają łączyć się w tytułowe kluby, celem wspólnych rozgrywek i rywalizacji z innymi ekipami. Zapraszamy do świeżutkiej galerii.

 

Written By
More from Patryk

Sześć milionów graczy grało w wersję beta Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts ujawniła informacje dotyczące beta testów gry Battlefield Hardline, które...
Read More