Driveclub na ostatniej prostej, kolejne cudne filmiki w sieci

Premiera DriveClub już za rogiem, ale w sieci pojawiają się kolejne gorące materiały wideo prezentujące ten ekskluzywny dla PlayStation 4 tytuł wyścigowy.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Jedna z najciekawiej zapowiadających się gier na PlayStation 4 powoli dojeżdża do mety, bowiem jej premiera już jutro w sklepach na terenie całego kraju. Brytyjczycy ze studia Evolution mają nam do zaoferowania bardzo ciekawy tytuł wyścigowy, który jest ekskluzywny tylko dla konsoli PlayStation 4.

Codziennie otrzymujemy interesujące materiały wideo z DriveClub. Wczoraj mogliśmy przyglądać się przez około trzydzieści minut na zabawę z tym tytułem. Dziś kolejne materiały trafiły na platformę YouTube. Tym razem otrzymaliśmy kilka krótkich filmików przedstawiających kilka wariantów zabawy. Na jednym z filmików poniżej możemy podziwiać cudne Pagani Huayra.

Co więcej, w sieci pojawiły się również informacje na temat aktualizacji, która pojawi się już w dniu premiery. Patch będzie zawierał 135 MB dodatkowych danych. Aktualizacja dorzuci między innymi nowy samochód, Mercedes AMG-GT S, do oferty na PlayStation Store, oraz poprawi kilka pomniejszych błędów rozgrywki.

Poniżej prezentujemy imponujące filmiki przedstawiające rozgrywkę w DriveClub. Na ten tytuł czekaliśmy bardzo długo, ale ostatecznie jest już w zasięgu ręki.

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 7 ma być najlepszą odsłoną serii od lat

Przedstawiciele Polyphony Digital, a więc producenta Gran Turismo 7, postanowili wypowiedzieć się...
Read More
  • koen

    Tytułowy screenshot pochodzi z gry Assetto Corsa.