Driveclub na dniach otrzyma kolejną aktualizację z szybkimi samochodami

Evolution Studios przygotowali kolejną paczkę samochodów dla gry Driveclub na PlayStation 4. Otrzymamy bardzo szybkie samochody od wielu topowych producentów.

Ostatnio mogliście się dowiedzieć, że Evolution Studios nie zamierza przestawać wspierać gry Driveclub na PlayStation 4. I dobrze, bo tytuł zacnie się rozwinął za sprawą wszystkich aktualizacji, a przecież twórcy mają nam jeszcze coś do zaoferowania.

W najnowszej aktualizacji otrzymamy kilka interesujących samochodów. Nie mówię tutaj o zwykłych, klasycznych samochodach, które widzimy na ulicach naszych miast, a raczej o potworkach pokroju McLarena czy Ferrari.

  • Ferrari LaFerrari FXX K

  • Nissan GT-R NISMO

  • McLaren P1 GTR

  • Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R

  • Ferrari FXX Evoluzione

Horsepower Expansion Pack DLC zostało wycenione na około 25 złotych. Oczywiście właściciele przepustki sezonowej mogą liczyć na bezpłatny dostęp do tych samochodów. Dodatek DLC będzie dostępny z poziomu PlayStation Store już w przyszłym tygodniu. Dziś możecie zobaczyć trailer tej zawartości.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/20/driveclub-update-1-20-now-available-brings-elite-levels-camera-shake-options-and-more/]

 

[interaction id=”55a657799831cbaa2185754d”]

Written By
More from Patryk

Pierwsza wideo recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pierwsza wideo recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępna w...
Read More