Driveclub jednak trafi do PlayStation Plus?

Sony oraz Evolution Studios nadal pracują nad usprawnieniem serwerów gry wieloosobowej Driveclub. Jest szansa, że gra pojawi się w wersji dla PlayStation Plus.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Jim Ryan z Sony jeszcze wczoraj poinformował na Twitterze, iż przyszłość edycji gry Driveclub w wersji na PlayStation Plus jest zagrożona. Po tak długim czasie gra miała się w ogóle nie pojawić w takiej wersji na PlayStation 4. Dziś koncern Sony wystosował oficjalne stanowisko w tej sprawie, dzięki któremu gracze dowiadują się, iż nadal trwają prace nad ustabilizowaniem serwerów i udostępnieniem edycji próbnej dla PlayStation Plus.

Należy sobie jednak zadać pytanie: ilu z Was nadal czeka na Driveclub w PlayStation Plus?

Gracze, którzy chcieli ograć ten tytuł bez problemu wyłożyli pieniądze na pełną wersję. Druga sprawa to oczywiście spadek ceny gry, która z pewnością jest bardziej atrakcyjna dla graczy dziś, co również gryzie się z pomysłem udostępnienia wersji ”okrojonej” na PlayStation Plus.

Sony w oficjalnym oświadczeniu podkreśla, iż aktualnie trwają prace nad ustabilizowaniem serwerów. W tym samym komunikacie nie ma nowych informacji na temat daty premiery gry, bądź też postępów poczynionych na rzecz jej udostępnienia. Więcej informacji z pewnością ujawnione zostanie wkrótce.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/24/driveclub-playstation-plus-edition-still-in-the-works-sony-clarifies/]

Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?
Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?
Written By
More from Patryk

Parkour w prawdziwym świecie rodem z Infamous 2

Infamous 2 to jedna z najciekawszych gier na PlayStation 3. Sama marka...
Read More