DriveClub – dziś aktualizacja wprowadzająca zmienną pogodę

Wszystko można zarzucić DriveClub, ale nie to, że gra wygląda wybitnie!

Z dniem dzisiejszym na PlayStation 4 będzie dostępna aktualizacja gry DriveClub. Patch wprowadza długo zapowiadane zmienne warunki atmosferyczne.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Twórcy DriveClub, które dostępne jest tylko i wyłącznie na PlayStation 4, zapowiedzieli udostępnienie z dniem dzisiejszym aktualizacji wprowadzającej zmienne warunki atmosferyczne.

System ten był bardzo długo zapowiadany przez studio Evolution. Autorzy musieli jednak uporać się z błędami, jakie napotkano po premierze tej gry wyścigowej, aby ostatecznie udostępnić rzeczoną łatkę. Update to ukłon w stronę symulacji oraz zróżnicowania rozgrywki. Dzięki aktualizacji gracze będą mogli doświadczyć zmiennej pogody na oferowanych trasach – wyścigi będą prowadzone również w deszczu oraz przy opadach śniegu. Warunki mają płynnie zmieniać się w trakcie rozgrywki i bezpośrednio wpływać na zachowanie się samochodów na torze.

DriveClub dostępne jest od października na PlayStation 4. Twórcy zapowiedzieli ponadto edycję PlayStation Plus. Nadal czekamy na konkretne informacje na temat jej debiutu.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/12/08/extreme-weather-rolling-out-to-driveclub-today/]

Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie...
Wnętrza samochodów w DriveClub wyglądają wybitnie…
Written By
More from Patryk

Cosplay tygodnia (#2) – wielka premiera Destiny!

Destiny to nie tylko wielka premiera na konsolach nowej generacji, ale również...
Read More