DriveClub – 375 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu sprzedaży

DriveClub ma powody do zadowolenia, gra w pierwszym tygodniu sprzedała się w ilości 375 tysięcy egzemplarzy. Nadal nie mamy informacji na temat edycji PlayStation Plus.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

PlayStation 4 otrzymało swoją pierwszą, ekskluzywną grę wyścigową. DriveClub pojawiło się w oficjalnej sprzedaży parę tygodni temu, w pierwszym tygodniu sprzedaż gry wyniosła 375 tysięcy egzemplarzy.

Dokładnie 375, 755 tysięcy egzemplarzy DriveClub zostało wyprzedanych. Największa ilość kopii gry na PlayStation 4 sprzedano na terenie Stanów Zjednoczonych. Druga na tej liście jest Europa, gdzie po grę sięgnęło 118, 214 klientów. Najmniej osób grą zainteresowało się w samej Japonii, gdzie na jej zakup zdecydowało się tylko 8, 313 graczy.

Studio Evolution nie ma jednak powodów do maksymalnego zadowolenia. Ich gra wyścigowa nadal nie jest dostępna w obiecywanej wcześniej edycji PlayStation Plus. Co więcej, tytuł miewał w pierwszych dniach problemy z serwerami, co na tym poziomie nie powinno mieć miejsca. Aktualnie sprawa została pomyślnie rozwiązana.

[dzięki – http://www.vgchartz.com/article/252028/driveclub-sells-357k-first-week-worldwide-on-the-playstation-4/]

Written By
More from Patryk

DriveClub zostanie naprawiony, a szef SCEA rozumie krytykę graczy

Na temat kondycji DriveClub postanowił wypowiedzieć się szef amerykańskiego oddziału Sony Computer...
Read More