Dreamfall Chapters: The Longest Journey będzie dystrybuowane w odcinkach

Autorzy gry Dreamfall Chapters: The Longest Journey poinformowali graczy, że ich najnowsza gra przygodowa będzie dystrybuowana w odcinkach. Tytuł ma być powrotem do korzeni serii.

Dreamfall to jedna z bardziej rozpoznawalnych gier przygodowych na komputerach osobistych.
Dreamfall to jedna z bardziej rozpoznawalnych gier przygodowych na komputerach osobistych.

Red Thread Games to studio odpowiedzialne za grę Dreamfall Chapters: The Longest Journey, która pojawi się na komputerach osobistych. Twórcy potwierdzają, że tytuł będzie rozprowadzany w formie odcinkowej. Pierwszy z pięciu epizodów trafi do sprzedaży już tej jesieni.

Pierwotne plany twórców były nieco inne, tytuł miał ukazać się w pełnoprawnej formie gry, ale założenia zostały zmienione. W planach jest również edycja gry na platformę Nintendo Wii U. Dreamfall Chapters to kontynuacja gier takich jak The Longest Journey, jak również Dreamfall: The Longest Journey. Przygodowe gry są dostępne tylko na komputerach osobistych. Historia zaplanowana do prezentacji podczas rozgrywki przerosła oczekiwania twórców. Oto ich oficjalne stanowisko w tej sprawie, które możemy przeczytać za pośrednictwem platformy Kickstarter:

”Historia okazała się większa i bardziej ambitna, niż zakładały pierwsze szkice. Nie zdążylibyśmy opublikować gry w terminie. Uważnie przyjrzeliśmy się także naszemu budżetowi. Po długiej debacie i rozważeniu różnych opcji zdecydowaliśmy, że wrócimy do formy epizodycznej”

Twórcom udało się zaangażować do produkcji gry wszystkich aktorów znanych z poprzednich części. Na platformie Kickstarter uzbierano około 1. 5 miliona dolarów na dokończenie gry. Wcielimy się w główną bohaterkę poprzedniej odsłony cyklu, a więc Zoe. Poniżej możecie rzucić okiem na trailer gry, myślę że warto się nią zainteresować.

Written By
More from Patryk

Szczegóły aktualizacji 1.09 do World of Tanks Blitz

Najnowsza aktualizacja o numerze 1.9 dla World of Tanks: Blitz jest już...
Read More