Dragon Quest XI zapowiedziany na PlayStation 4

Square Enix przygotowało mnóstwo świetnych gier na ten i przyszły roku. Właśnie zapowiedziano Dragon Quest XI na PlayStation 4, 3DS oraz NX.

Firma Square Enix przygotowała świetną informację – zapowiedź dotyczącą swojego najnowszego jRPG w postaci Dragon Quest XI. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Nintendo 3DS i, tutaj proszę o uwagę, zapowiedzianą konsolę NX!

Co jednak najważniejsze, Square Enix publikuje również materiały z prezentacji gry oraz gameplay w czystej postaci. Całość wygląda bardzo dobrze i może się podobać dzisiejszym graczom. Tytuł wygląda klasycznie, jest ”przeciągnięty” charakterystyczną kreską i przygotowany z należytym urokiem.

Producenci gry zdecydowali się na produkcję tej samej historii aż na trzy różne platformy. Wiemy na co stać PlayStation 4, więc tutaj gra może zabłysnąć. Port na Nintendo 3DS pomaga przygotować ekipa z Toylogic, a edycja na konsolę Nintendo NX jest wielką niewiadomą.

W przypadku tej ostatniej platformy Square Enix potwierdza, że ponoć na NX powstają dwie gry z serii Dragon Quest. Trzeba jednak poczekać na więcej informacji na ten temat.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/dragon-quest-xi-announced-for-ps4-3ds.html]

 

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited już w sprzedaży, ale z niewielkimi problemami na serwerach

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited już jest dostępne w sprzedaży. Pojawiły...
Read More