Dragon Quest Builders zapowiedziane na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita

Firma Square Enix zapowiedziała właśnie najnowszą grę z gatunku RPG w postaci Dragon Quest Builders. Rodzi się hicior na miarę Minecrafta?

Square Enix eksploatuje swoje najpopularniejsze serie i zapowiada kolejne odsłony. Po wielkim sukcesie Dragon Quest Heroes nadchodzi czas Dragon Quest Builders, czyli role play game osadzone w świecie klocków.

Dragon Age Builders pod koniec tego roku trafi na trzy konsole Sony, czyli PlayStation 4, PlayStation Vita i PlayStation 3. W nowej grze gracze otrzymają zupełną swobodę w budowaniu świata gry i jego eksploracji. Square Enix szykuje RPG pełną gębą w schemacie podobnym do popularnego Minecrafta.

Szczerze? Ten projekt już teraz wygląda i zapowiada się o wiele ciekawiej od produkcji Mojang. Przede wszystkim za sprawą ujęcia RPG i ciekawych postaci. Spodziewajcie się zatem intrygującego RPG w świecie klocków i ogromnej swobody działania.

Na dzień dzisiejszy otrzymaliśmy tylko jeden screen z gry Dragon Age Builders, ale skoro ma ona debiutować pod koniec tego roku, to z pewnością już niebawem o niej usłyszymy.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/dragon-quest-builders-announced-ps4-ps3.html]

dragon-quest-builders

dragon-quest-builders screen

[interaction id=”558177a7669294f91b57bf4f”]

Written By
More from Patryk

Driveclub – prezentacja zmiennej pory dnia i nocy

Na targach gamescom 2014 zaprezentowano rozgrywkę z Driveclub na PlayStation 4. Twórcy...
Read More