Dragon Age: Origins można pobierać za darmo na platformie Origin

Platforma Origin udostępniła kolejną grę z promocji ”Specjalny Prezent”. Tym razem gracze mogą pobrać przebojowe Dragon Age: Origins w wersji na PC.

Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.
Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.

Koncern Electronic Arts od pewnego czasu na swojej platformie do cyfrowej dystrybucji prowadzi promocyjną akcję ”Specjalny Prezent”. Każdego miesiąca gracze na platformie Origin mogą pobrać jeden tytuł bez dodatkowych opłat. Ostatnimi czasy była to gra Bejeweled 3, teraz EA udostępniło przebój studia BioWare w postaci Dragon Age: Początek.

Pierwsza odsłona serii ukształtowała wielką markę Electronic Arts, której trzecia część debiutuje w przyszłym miesiącu. Wydawca postanowił udostępnić klasyczną już pierwszą część, aby tym samym zainteresować wielu graczy Dragon Age: Inkwizycja.

Origins pojawiło się na rynku w roku 2009 w wersji na konsole stacjonarne oraz PC. Tytuł od samego początku był promowany jako duchowy następca legendarnego cyklu Baldur’s Gate, który pojawił się tylko na komputerach osobistych. Gra pozwalała nam rozegrać kilka scenariuszy, uwzględniając wybór głównego bohatera. BioWare udało się zaprojektować bardzo interesujący świat, jak również nakreślić charakterystycznych bohaterów.

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy ceną DLC do gry Uncharted 4: A Thief’s End

Uncharted 4: A Thief’s End będzie pierwszą grą z tej wspaniałej serii,...
Read More