Dragon Age: Inwkizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący Varrica

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Do sieci trafił materiał wideo przedstawiający jednego z bohaterów gry.

Dragon Age: Inkwizycja to najbardziej wyczekiwana gra RPG tego roku. Czy sprosta wymaganiom graczy?

Premiera  Dragon Age: Inkwizycja już w przyszłym tygodniu, do sieci trafiły już pierwsze oceny gry, a twórcy nadal starają się zachęcić graczy do zakupu ich najnowszej produkcji. Do sieci trafił kolejny materiał wideo, który przedstawia jednego z bohaterów najnowszej gry studia BioWare. Tym razem wybór padł na dobrego znajomego z Dragon Age II, czyli na Varrica.

Warto wspomnieć, że wczoraj pisaliśmy o tym, że do sieci trafiły pierwsze oceny gry. Trzeba przyznać, że recenzenci są niemal zgodni i wszyscy ocenili, że Dragon Age: Inkwizycja to bardzo dobra gra. Wysokie oceny przed premierą na pewno wpłyną na sprzedaż. Miejmy nadzieję, że najnowsza produkcja BioWare rzeczywiście spełnia oczekiwania i jest grą, dzięki której seria wróci na dobre tory po niezbyt udanej ostatniej odsłonie.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 20 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4 – świat gry to nie tylko lokacja Kyrat

Far Cry 4 to kolejna odsłona znanej serii pierwszoosobowych strzelanin, za którą...
Read More