Dragon Age: Inkwizycja – wrogowie Thedas na nowym zwiastunie gry

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry Dragon Age: Inkwizycja. Film przedstawia nam wrogów krainy Thedas, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas naszej przygody.

Dragon Age: Inkwizycja okazało się być najlepszą grą targów E3 2014. Premiera pod koniec roku na Xbox One oraz PlayStation 4.
Dragon Age: Inkwizycja okazało się być najlepszą grą targów E3 2014. Premiera pod koniec roku na Xbox One oraz PlayStation 4.

Z okazji targów gamescom 2014 w sieci opublikowano nowy zwiastun gry Dragon Age: Inkwizycja. Filmik prezentuje nam sylwetkę Przedwiecznego, z którym przyjdzie nam się zmierzyć podczas wędrówki po świecie Thedas. Na prezentacji Electronic Arts zaprezentowano długaśny fragment rozgrywki, ale w sieci opublikowano na ten moment tylko rzeczony zwiastun.

Tytuł został zaprezentowany na podstawie jednej z misji, w której zadaniem gracza jest ratowanie przetrzymywanych na terenie mrocznego zamczyska rycerzy. Największe wrażenie robi grafika, która jest w stanie generować bardzo dokładne, przejrzyste oraz przepełnione detalami otoczenie skąpanej w deszczu budowli. Niemniej efektownie prezentuje się walka oraz animacja ciosów, zaklęć oraz umiejętności naszych bohaterów.

Produkcja BioWare będzie wymagającym doświadczeniem, ponieważ na jej kompletne ukończenie będziecie potrzebowali ponad 100 godzin grania. Oczywiście mowa tutaj o ukończeniu zadań pobocznych oraz questów. Autorzy gry przyznali, że jest to największy projekt w historii studia, nad którym pracowali. W trakcie wielogodzinnej wędrówki po kontynencie Thedas poznamy historię naszych bohaterów, ich motywację, osobowość oraz stoczymy mnóstwo efektownych starć.

Dragon Age: Inkwizycja zapowiada się niezwykle ciekawie. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku w wersjach na komputery osobiste, Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 i PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Szczegóły aktualizacji 1.09 do World of Tanks Blitz

Najnowsza aktualizacja o numerze 1.9 dla World of Tanks: Blitz jest już...
Read More