Dragon Age: Inkwizycja w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xboksie One

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. W sieci pojawiły się informacje dotyczące rozdzielczości na konsolach ósmej generacji.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja już za kilkanaście dni. Twórcy długo milczeli na temat rozdzielczości swojej najnowszej produkcji. Wczoraj postanowili przerwać owe milczenie i zdecydowali się na oficjalny komunikat, w którym informują, iż na PlayStation 4 Dragon Age: Inkwizycja działać będzie w rozdzielczości 1080p, natomiast na Xboksie One będzie to 900p.

W powyższym komunikacie oprócz informacji o rozdzielczości, twórcy zapewnili również, iż maksymalnie wykorzystali potencjał każdej z konsol. Zapewne wielu graczy chciałoby się również dowiedzieć w ilu klatkach na sekundę będzie działać Dragon Age: Inkwizycja na konsolach ósmej generacji. Niestety wygląda na to, że na taką informację przyjdzie nam jeszcze poczekać. Miejmy nadzieję, że zapewnienia twórców o maksymalnym wykorzystaniu potencjału konsol to nie tylko puste słowa.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Tryb Areny, czyli nowy rodzaj zabawy w grze Far Cry 4

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More