Dragon Age: Inkwizycja ukończone, teraz gra wchodzi w fazę testów

Scenarzysta gry Dragon Age: Inkwizycja potwierdza, jakoby zawartość gry była już ukończona. Teraz tytuł studia BioWare wchodzi w fazę testów Alpha, aby wyłapać wszystkie możliwe błędy.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Główny scenarzysta gry Dragon Age: Inkwizycja uważa, że jest już ona skończona. Zawartość merytoryczna, zadania, linia fabularna oraz środowisko gry zostały zaprojektowane. Tytuł wchodzi teraz w fazę testów Alpha, celem wychwycenia potencjalnych błędów oraz wycięcia nie atrakcyjnej zawartości gry. David Gaider podzielił się tymi informacjami na swoim oficjalnym blogu, gdzie napisał:

”Jest jeszcze sporo do zrobienia, aby gra chodziła stabilnie, ale jestem wstanie potwierdzić, że zawartość została ukończona. Jesteśmy na etapie, kiedy dochodzi do najczęstszych cięć, nie wszystko trafi do finalnej wersji Dragon Age: Inkwizycja. Scenariusz jest już generalnie ukończony, teraz trwają sesje nagraniowe. Po tym etapie wystarczy wszystko dopracować i zająć się dopasowaniem do animacji gry. W międzyczasie wypłyną pomniejsze błędy.”

Wiele wskazuje na to, że prace nad Dragon Age III: Inquisition dobiegają końca. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży jeszcze w tym roku, a więc jest to wspaniała wiadomość dla lubujących się w klimatach fantasy RPG. Inquisition napędzane jest przez mocarny silnik Frostbite 3.0, który jest wstanie generować super szczegółowe światy, pełne detali, zniszczenia i fizyki na najwyższym poziomie. Dragon Age III: Inquisition trafi na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One jeszcze w tym roku. Zapowiada się niezłe starcie z rodzimym Wiedźminem, z korzyścią dla nas samych, ponieważ dwie gry zapowiadają się rewelacyjnie. Poniżej możecie rzucić okiem na sesje nagraniowe, które od dłuższego czasu trwają, poznajecie Morrigan?

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Modern Warfare Collection stało się faktem?

Call of Duty: Modern Warfare Collection trafi na konsole nowej generacji. Jest...
Read More