Dragon Age: Inkwizycja- świeży zwiastun trafił do sieci

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Do sieci trafił nowy zwiastun gry.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja będzie miała miejsce za nieco ponad miesiąc. Co jakiś czas do sieci trafiają nowe materiały wideo. Tak samo jest w tym przypadku. Poniższy materiał przygotowany przez twórców wprost zaprasza graczy do przygody, która czeka na nich w świecie Thedas. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy materiał przekonuje Was co do zakupu gry.

Trzeba przyznać, że BioWare wraz z Electronic Arts potrafi zachęcić graczy do swoich produkcji. Poniższy materiał jest tego najlepszym przykładem, ponieważ idealnie obrazuje, że Dragon Age: Inkwizycja będzie dla fanów serii oraz gatunku świetną grą. Miejmy nadzieję, że gra podobnie jak liczne zwiastuny zrobi na nas piorunujące wrażenie.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

„Gotham jest moje”- sprawdźcie najnowszy zwiastun Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More