Dragon Age: Inkwizycja- świeży zwiastun trafił do sieci

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Do sieci trafił nowy zwiastun gry.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja będzie miała miejsce za nieco ponad miesiąc. Co jakiś czas do sieci trafiają nowe materiały wideo. Tak samo jest w tym przypadku. Poniższy materiał przygotowany przez twórców wprost zaprasza graczy do przygody, która czeka na nich w świecie Thedas. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy materiał przekonuje Was co do zakupu gry.

Trzeba przyznać, że BioWare wraz z Electronic Arts potrafi zachęcić graczy do swoich produkcji. Poniższy materiał jest tego najlepszym przykładem, ponieważ idealnie obrazuje, że Dragon Age: Inkwizycja będzie dla fanów serii oraz gatunku świetną grą. Miejmy nadzieję, że gra podobnie jak liczne zwiastuny zrobi na nas piorunujące wrażenie.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja nie trafi do Indii

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More