Dragon Age: Inkwizycja – poznajcie aktorów wcielających się w Morrigan i Varrica

Dragon Age III: Inquisition jest trzecią odsłoną znanej i lubianej gry z gatunku RPG. Za projekt odpowiada studio BioWare, które opublikowało w sieci ciekawy materiał wideo prezentujący pierwszych aktorów wcielających się w bohaterów gry.

dragon-age-banner-1

Powołując się na najnowsze doniesienia na temat Dragon Age III: Inkwizycja, dowiadujemy się, że gra posiadać ma czterdzieści (!) różnych zakończeń. Świat Thedas zostanie podzielony na pięć, ogromnych obszarów, po których gracz będzie poruszał się dowolnie. Eksploracja miejscówek ma przynosić naprawdę sporo możliwości. Już wcześniej informowano nas o lokacja, jakie dane nam będzie odwiedzić. Tym razem jednak materiały wideo dotyczą czegoś zupełnie innego. Poznamy pierwszych aktorów, którzy to wcielają się w postaci z Dragon Age: Inquisition. Producent gry, studio BioWare, zaprosiło do współpracy bardzo barwne postaci. Po raz pierwszy możemy zobaczyć, kto tak naprawdę kryje się za postacią tajemniczej Morrigan. Jak się okazuje, aktorka wcielająca się w rolę czarodziejki jest bardzo sympatyczna, podobnie jeżeli rzucimy okiem na Varrica, w którego to wciela się absolutnie wyluzowany mężczyzna. Prace nad dubbingiem są niemniej istotne co otoczka wizualna, to w rękach, a raczej strunach głosowych, aktorów leży cała magia towarzysząca silnikowi graficznemu. 

Inquisition napędzane jest przez mocarny silnik Frostbite 3.0, który jest wstanie generować super szczegółowe światy, pełne detali, zniszczenia i fizyki na najwyższym poziomie. Dragon Age III: Inquisition trafi na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One jeszcze w tym roku. Zapowiada się niezłe starcie z rodzimym Wiedźminem, z korzyścią dla nas samych, ponieważ dwie gry zapowiadają się rewelacyjnie.

Written By
More from Patryk

Właśnie poznaliśmy datę premiery Uncharted 4: A Thief’s End?

W sieci pojawiły się intrygujące informacje dotyczące premiery sklepowej gry Uncharted 4:...
Read More