Dragon Age: Inkwizycja – porównajmy wysokie i niskie ustawienia na PC

Electronic Arts opublikowało nowy trailer gry Dragon Age: Inkwizycja, ale w sieci pojawił się również filmik porównujący ten tytuł na wysokich i niskich ustawieniach na PC.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Studio BioWare razem z wydawnictwem Electronic Arts opublikowali w sieci nowy zwiastun gry Dragon Age: Inkwizycja, który zawiera kilka elementów rozgrywki. Tytuł debiutuje zarówno na konsolach stacjonarnych, jak również komputerach osobistych.

Co więcej, w sieci udostępniono ponadto porównanie wersji PC odpalonej na ustawieniach Ultra oraz minimalnych. Filmik opublikował użytkownik platformy YouTube o pseudonimie Candyland.

Różnice są zauważalne gołym okiem, bowiem na ustawieniach Ultra gra wygląda wyjątkowo i jest na czym oko zawiesić. Jeżeli jesteście zainteresowani tą właśnie edycją Dragon Age: Inkwizycja, to powinniście się zaznajomić z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi gry:

Windows 7 lub 8 (wersja 64-bit)

Czterordzeniowe – AMD 2,5 GHz lub Intel 2,0 GHz

Pamięć – 4 GB RAM

AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT

Pamięć VRAM – 512 MB

26 GB HDD

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 6 – aktualizacja oddająca hołd kierowcy wszechczasów

Dziś udostępniono aktualizację gry Gran Turismo 6, która dostępna jest na PlayStation...
Read More