Dragon Age: Inkwizycja po polsku również na PlayStation 4 i Xboksie One.

BioWare to specjaliści w procesie snucia ciekawych historii. W Dragon Age III: Inkwizycja będziemy mieli do czynienia z ogromnym światem, który przepełniony jest ciekawymi bohaterami.

Dragon Age: Inkwizycja jest kolejną częścią popularnej serii gier z gatunku cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Trzecia część ma być swego rodzaju powrotem do korzeni, po nieudanej drugiej części. 

Dragon Age: Inkwizycja napędzana jest silnikiem Frostbite 3, znanym m.in z serii Battlefield.

Mimo tego, że jeszcze nie tak dawno zapowiadano, iż Dragon Age: Inkwizycja nie pojawi się w języku polskim na PlayStation 4 i Xboksie One,to mamy dla Was dobrą wiadomość. Zdecydowano, że jednak najnowsza część popularnej serii gier cRPG pojawi się w naszym kraju po polsku również na konsolach najnowszej generacji. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One będzie pod względem językowym dokładnie taka sama jak na pozostałych platformach.

Informacja ta zapewne ucieszy nie tylko fanów, ale również polski oddział Electronic Arts, ponieważ popyt na Dragon Age: Inkwizycja w wersji na konsole nowej generacji na pewno wzrośnie kilkukrotnie.

Dragon Age: Inkwizycja oprócz na konsole nowej generacji trafi również na komputery osobiste, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry w Polsce zaplanowana jest na 10 października tego roku i po przesunięciu daty premiery Wiedźmina 3 na luty przyszłego roku wydaję się być najbardziej oczekiwaną grą RPG tego roku.

Dragon Age: Inkwizycja ma się cechować wielkimi przestrzeniami i obszarami do eksploracji.
Dragon Age: Inkwizycja ma się cechować wielkimi przestrzeniami i obszarami do eksploracji.
More from Mikołaj Ciesielski

Godzinna przygoda z Metro Redux

Metro Redux to zestaw dwóch pierwszoosobowych strzelanin, które osadzone są w klimatach...
Read More