Dragon Age: Inkwizycja – nowa galeria screenów

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona serii studia BioWare. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. W sieci pojawiła się nowa galeria obrazków z tegoż RPG.

NA_DA_BANNER2

 

To może być naprawdę udany rok dla sympatyków gier z gatunku RPG. Firma BioWare zamierza w tym roku wypuścić na rynek grę Dragon Age III: Inkwizycja, topową markę tego studia z gatunku RPG. Gra od podstaw jest projektowana w oparciu o silnik Frostbite 3, a więc ten sam, który wykorzystano w najnowszej odsłonie gry Battlefield. Role play zmierza na PlayStation 4 i Xbox One. Jest to odważna decyzja twórców, z uwagi na fakt świetnie wyglądającej grafiki w Dragon Age: Inquisition. W sieci pojawiła się świeża galeria obrazków z rozgrywki, między innymi możemy rzucić okiem na prezencję jednego ze smoków, z którymi jak mniemam, stoczymy zaczęty bój. 

Trzecia część serii może być dokładnie takim tytułem, na jaki oczekują rzesze fanów gatunku RPG. W Inquisition zwiedzimy rozległy, otwarty, podzielony na strefy klimatyczne świat, który ma być przepełniony ciekawymi zadaniami i mocarnymi przeciwnikami. Akcja gry ponownie zabiera gracza do świata znanego jako Thedas, który po wydarzeniach z poprzednich dwóch odsłon pogrąża się w chaosie i bezprawiu. Scenariusz Inkwizycji rozpoczyna się w dziesięć lat po wydarzeniach z części pierwszej.

Dragon Age III: Inquisition trafi na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One jeszcze w tym roku. Zapowiada się niezłe starcie z rodzimym Wiedźminem, z korzyścią dla nas samych, ponieważ dwie gry zapowiadają się rewelacyjnie. Poniżej galeria nowych obrazków do wglądu!

Written By
More from Patryk

Każdy nabój się liczy, czyli nowy trailer The Evil Within

W sieci opublikowano nowy trailer The Evil Within, na którym polski wydawca...
Read More