Dragon Age: Inkwizycja – nowa galeria screenów

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona serii studia BioWare. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. W sieci pojawiła się nowa galeria obrazków z tegoż RPG.

NA_DA_BANNER2

 

To może być naprawdę udany rok dla sympatyków gier z gatunku RPG. Firma BioWare zamierza w tym roku wypuścić na rynek grę Dragon Age III: Inkwizycja, topową markę tego studia z gatunku RPG. Gra od podstaw jest projektowana w oparciu o silnik Frostbite 3, a więc ten sam, który wykorzystano w najnowszej odsłonie gry Battlefield. Role play zmierza na PlayStation 4 i Xbox One. Jest to odważna decyzja twórców, z uwagi na fakt świetnie wyglądającej grafiki w Dragon Age: Inquisition. W sieci pojawiła się świeża galeria obrazków z rozgrywki, między innymi możemy rzucić okiem na prezencję jednego ze smoków, z którymi jak mniemam, stoczymy zaczęty bój. 

Trzecia część serii może być dokładnie takim tytułem, na jaki oczekują rzesze fanów gatunku RPG. W Inquisition zwiedzimy rozległy, otwarty, podzielony na strefy klimatyczne świat, który ma być przepełniony ciekawymi zadaniami i mocarnymi przeciwnikami. Akcja gry ponownie zabiera gracza do świata znanego jako Thedas, który po wydarzeniach z poprzednich dwóch odsłon pogrąża się w chaosie i bezprawiu. Scenariusz Inkwizycji rozpoczyna się w dziesięć lat po wydarzeniach z części pierwszej.

Dragon Age III: Inquisition trafi na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One jeszcze w tym roku. Zapowiada się niezłe starcie z rodzimym Wiedźminem, z korzyścią dla nas samych, ponieważ dwie gry zapowiadają się rewelacyjnie. Poniżej galeria nowych obrazków do wglądu!

Written By
More from Patryk

Styx: Shards of Darkness, czyli sequel Styx: Master of Shadows zapowiedziany przez studio Cyanide

Focus Home Interactive dokonało zapowiedzi gry Styx: Shards of Darkness na PlayStation...
Read More