Dragon Age: Inkwizycja na maksymalnych ustawieniach w wersji PC

Kolejne filmiki przedstawiające rozgrywkę w Dragon Age: Inkziwycja pojawiły się w sieci. Tym razem zabieranie jesteśmy do gęstego lasu.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

Dragon Age: Inkwizycja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Oczywiście gra trafi również na komputery osobiste, najprawdopodobniej będzie to najbardziej dopracowana edycja z dostępnych. Jak prezentuje się rozgrywka w najwyższych dostępnych ustawieniach graficznych?

Cudnie. Dragon Age: Inkwizycja otrzymało kolejny materiał wideo, który przedstawia grę odpaloną na mocnym PC, oczywiście na najwyższych ustawieniach graficznych. Jakość zabawy mówi sama za siebie, autor nagrania wybrał bardzo gęsty i zarośnięty zielenią las, który robi na graczach duże wrażenie. Otoczenia zostało wypełnione małymi detalami, dzięki czemu prezentuje całościowo wysoki poziom.

Nie tylko otoczenie jest godne pochwały, ale również animacja bohaterów oraz zaprojektowane przez BioWare umiejętności. Już w pierwszych minutach gameplayu widzimy, jak jeden z bohaterów znika, stając się bardzo groźnym na polu bitwy. Całość trzyma stabilną animację, nie przycina się, pole bitwy jest przepełnione elementami cząsteczkowymi, właśnie za sprawą efektownych umiejętności naszych bohaterów.

Dragon Age: Inkwizycja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych już w listopadzie.

Written By
More from Patryk

Znakomite efekty pogodowe w grze Forza Motorsport 6

Na targach E3 2015 niektórzy dziennikarze mogli osobiście sprawdzić grę Forza Motorsport...
Read More