Dragon Age: Inkwizycja – mroczne zamczyska, lochy oraz walka na nowych materiałach wideo

Firma BioWare udostępniła drugą część materiałów promocyjnych w formie wideo, które pokazują kolejne lokacje w grze Dragon Age: Inkwizycja.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Autorzy gry Dragon Age: Inkwizycja udostępnili kolejne materiały wideo z prezentacji podczas targów E3. BioWare prezentuje nowe lokacje, fragmenty walki oraz bohaterów historii.

W pierwszym materiale wideo gracze walczyli z ogromnym smokiem, aby tym razem trafić do mrocznego zamku Redcliffe. Głównemu bohaterowi towarzyszy jeden z nowych dostępnych śmiałków w osobie czarodzieja Doriana. Autorzy gry prezentują nam krótkie wprowadzenie do historii oraz klasyczny motyw dialogów między postaciami. Mike Laidlaw uważa, że Inkwizycja koncentruje się na liderach historii, dlatego też potrzebni byli dojrzali oraz wiarygodnych herosów. W dalszej części nagrania możemy zaobserwować kolejne starcia, w trakcie których gracz korzysta z kolorowych, efektownych zaklęć.

Dragon Age: Inkwizycja zapowiada się niezwykle ciekawie. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku w wersjach na komputery osobiste, Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 i PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Twórcy Lords of the Fallen zapraszają Hideo Kojimę do współpracy?

Twórcy udanej gry Lords of the Fallen zamieścili na serwisie Twitter wiadomość...
Read More